Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Inpost Kurier) już od 190,00 zł.
Plan zwrotu towaru

Zwrot
(Odstąpienie od umowy zawartej na odległość)


W pierwszym kroku upewnij się, że od momentu otrzymania przesyłki nie minęło 30 dni, w ciągu których możesz dokonać zwrotu bez podania przyczyny. Następnie zwracane produkty zapakuj z należytą starannością, najlepiej w oryginalnym opakowaniu, ale nie jest to warunek konieczny. Produkt powinien być odpowiednio zabezpieczony tak, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Prosimy w przypadku odsyłania produktów w oryginalnym pudełku, o nie naklejanie niczego bezpośrednio na nim.

 

POINFORMUJ NAS O CHĘCI ZWROTU

1.ELEKTRONICZNIE. Za pośrednictwem poczty elektronicznej wyślij do nas informację o chęci zwrotu na adres:shop@esitolo.pl
2.PISEMNIE. Wydrukuj formularz zwrotu, wypełnij go i włóż do zwracanej paczki;

 

WYŚLIJ PRODUKTY

Zwracany towar odeślij niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż w ciągu 30 dni od dnia w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy.

  •  Przesyłkę ze zwracanymi produktami wyślij na nasz adres:
    Firma KLIMEK Adrian Klimek
    Raciborska 43
    44-362 Rogów

 

 

POCZEKAJ NA ZWROT KOSZTÓW

 

Zwrotu należności możesz spodziewać się niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy przesyłkę zwrotną. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy kwotę w wysokości wartości towaru bez kosztu dostawy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, chyba że na formularzu zwrotu zaznaczono inaczej. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Przypominamy, że Klient odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

 

Jeśli masz pytania zawsze możesz skorzystać z naszego czau który znajduje się w dolnym prawym rogu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl